Daimler

Gyakornok HR - képzés és oktatás területén - (Job Number: MER00035IL)

PayCompetitive
LocationKiskun/Bács
Employment typeFull-Time

What's your preference?

  • Job Description

      Req#: 758290
      • Welcome Day-ek szervezésében való aktív részvétel
      • A beérkező dokumentumok feldolgozása és rendszerezése (back office feladatok)
      • Képzések és oktatások szervezése
      • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a szakterületekkel
      • AZUBI, DH toborzásnál marketing tevékenységek ellátása
      • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
      • Gazdasági tanulmányok
      • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
      • Csapatszellem, önállóság, szervezőkészség, felelősségteljes munkavégzés
      • Német nyelvtudás előnyt jelent
      • Min. 6 hónapos gyakorlati időtartam, heti min.3 munkanappal

      Miért éri meg a Mercedes-Benz kecskeméti gyárában dolgozni?: ­*

      • Versenyképes bérezés
      • Szakdolgozatírás lehetősége
      • Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
      • Utazási támogatás – tömegközlekedés esetében 100% támogatás
      • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
      • Home office lehetőség – munkakörtől függően
      • Dolgozói kedvezmények kijelölt partnereinknél
      • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
      • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
      • Támogató légkör, emberközpontú vezetés és összetartó csapat
      • Lendületes, stabil, nemzetközi környezet
      • A német és/vagy angol nyelv mindennapos használata
      • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha
      • Egészségmegőrző intézkedések (vállalati pszichológus, egészséghónap: gyümölcsosztás, vitaminosztás, influenza elleni oltás, egészségnevelő, prevenciós előadások)
      • Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk
      • Rugalmas időbeosztás egyetemi elfoglaltságokkal összhangban
      • Hasznos szakmai tapasztalat
      • Önálló feladatok, saját projektek
      • Német vállalati kultúra megismerése

      *A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

      Stabil munkahely, szakmai fejlődés és kimagasló juttatási csomag - ezeket biztosítja számodra a kecskeméti Mercedes-Benz Gyár.
      Hasznosítsd nálunk tudásod és szakmai tapasztalatod, és csatlakozz folyamatosan bővülő csapatunkhoz!

      Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, regisztrálj jelölti adatbázisunkba, valamint töltsd fel magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat!

      Mercedes út 1 (HU6000A)
      Mercedes út 1
      Kecskemét, 6000

  • About the company

      Information on Daimler AG, our products, innovations, sustainability, careers and investor relations.